Something new for you, guys!!

6. září 2013 v 18:14 | Nikí
💎I'm sure, sky isn't the limit💎 | via Tumblr
Přes prázdniny jsem se o něco málo změnila a to tak, že jsem se začala koukat na videa na youtube a tak podobně. Prostě jsem se dala mnohem víc na módu, líčení a tak podobně... Tudíž bych sem chtěla spoustu věcí přidat a pozměnit to tu...
Takže... rozhodla jsem se napsat takové shrnutí věcí, co se tu změní a tak dále... :) doufám, že se vám změny budou líbit!! kdyžtak napište do komentářů, co byste přidali, nebo naopak vymazali! :)

1) Budu přidávat různé tutoriály. účesy, nehty, make-up, to jsem se ještě úplně nerozhodla :D
2) Fotky mé výroby. už jsem pár fotek i přidala, ale moc jsem se tomu nevěnovala, takže se tomu chci věnovat rozhodně víc! :)
3) Look of the Day. Nová věc, o které jsem se ještě nezmiňovala. Napadlo mě, že bych občas (od den, nebo tak) přidala právě "look" dne, taková menší inspirace pro vás :) (účes, outfit, make-up)
4) Recenze. Zatím jsem moc žádnou recenzi nepřidala, jenom pár článků do "my favorite", ale to nejsou tak úplně recenze, takže chci udělat novou rubriku, kam bych dávala právě přímo recenze na různé produkty a tak.
5) Nákupy a novinky. Už mám založenou rubriky "my new things", kam jsem přidala asi zatím jen jeden článek. Většinou udělám hromadný nákup, pak dlouhou dobu nic, ale rozhodla jsem se, že to rozdělím do více článků a nezveřejním hned po tom, co si to nakoupím, ale po tom, co už ty produkty alespoň trošku vyzkouším.
6) Povídky. No, uvažovala jsem delší dobu o tom, jestli zveřejňovat mé povídky, protože z nich zrovna extra dobrý pocit nemám, ale každopádně jste psali, že povídky chcete, takže budou :D

To je asi tak nějak všechno! :) Co na to teda říkáte???
 


Komentáře

1 Betty Betty | Web | 6. září 2013 v 21:58 | Reagovat

na recenze se těším :)

2 Perrie Perrie | Web | 7. září 2013 v 20:45 | Reagovat

moc se těším! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama