Září 2013

Co si myslím o: essence

26. září 2013 v 20:16 | Nikí |  Názory
Demi ^_^
Napadlo mě udělat takový článek o kosmetice essence tak nějak celkově, co si o tom myslím. Není to nic jako recenze nebo tak, prostě jen názor. :)

My new things #003 - London - Part 1

22. září 2013 v 17:21 | Nikí |  My New Things
takže, mám tu pro vás první část toho, co jsem si koupila v Londýně... :) nekoupila jsem si toho nějak extra moc, ale furt něco jo :D tahle část se skládá z kosmetiky a laků na nehty :) příští bude oblečení a tak podobně :)

LONDON <3

21. září 2013 v 19:40 | Nikí
Ahoj, takže včera jsem se vrátila po týdenním zájezdu do Londýna... :) Vím, že jsem nenapsala vysloveně článek "jedu do Londýna", takže jste možná nevěděli, že jsem pryč... Každopádně už jsem zpět :D

Koupila jsem si hromadu věcí, ale bohužel jsme neměli na nákupy skoro vůbec čas, takže.... :D Každopádně, plánuju článek o všem co jsem si koupila a plus přidám i možná nějaké fotky :) (první si můžete všimnout na začátku tohoto článku).
Nikí

My new things #002

14. září 2013 v 16:41 | Nikí |  My New Things
takže už minulý týden jsem chtěla napsat tenhle článek, ale jaksi jsem nějak... to nedopsala :D no, takže.. první školní týden jsme se pořádně ještě neučili (jenom čtvrtek, pátek) a měli jsme hooodně krátkej rozvrh, takže jsem se rozhodla, že si začátek školy zpříjemním nákupama :D mě příjde, že jsem si toho koupila strašně málo, ale no... vlastně je toho docela dost :D to je fuk :D zatím jsem produkty ještě moc nepoužívala, takže to nejsou recenze, ale jenom takový kraťoučký názor :D

Something new for you, guys!!

6. září 2013 v 18:14 | Nikí
💎I'm sure, sky isn't the limit💎 | via Tumblr
Přes prázdniny jsem se o něco málo změnila a to tak, že jsem se začala koukat na videa na youtube a tak podobně. Prostě jsem se dala mnohem víc na módu, líčení a tak podobně... Tudíž bych sem chtěla spoustu věcí přidat a pozměnit to tu...
Takže... rozhodla jsem se napsat takové shrnutí věcí, co se tu změní a tak dále... :) doufám, že se vám změny budou líbit!! kdyžtak napište do komentářů, co byste přidali, nebo naopak vymazali! :)

1) Budu přidávat různé tutoriály. účesy, nehty, make-up, to jsem se ještě úplně nerozhodla :D
2) Fotky mé výroby. už jsem pár fotek i přidala, ale moc jsem se tomu nevěnovala, takže se tomu chci věnovat rozhodně víc! :)
3) Look of the Day. Nová věc, o které jsem se ještě nezmiňovala. Napadlo mě, že bych občas (od den, nebo tak) přidala právě "look" dne, taková menší inspirace pro vás :) (účes, outfit, make-up)
4) Recenze. Zatím jsem moc žádnou recenzi nepřidala, jenom pár článků do "my favorite", ale to nejsou tak úplně recenze, takže chci udělat novou rubriku, kam bych dávala právě přímo recenze na různé produkty a tak.
5) Nákupy a novinky. Už mám založenou rubriky "my new things", kam jsem přidala asi zatím jen jeden článek. Většinou udělám hromadný nákup, pak dlouhou dobu nic, ale rozhodla jsem se, že to rozdělím do více článků a nezveřejním hned po tom, co si to nakoupím, ale po tom, co už ty produkty alespoň trošku vyzkouším.
6) Povídky. No, uvažovala jsem delší dobu o tom, jestli zveřejňovat mé povídky, protože z nich zrovna extra dobrý pocit nemám, ale každopádně jste psali, že povídky chcete, takže budou :D

To je asi tak nějak všechno! :) Co na to teda říkáte???

New Informations

4. září 2013 v 16:34 | Nikí |  News
Somber Street | via Tumblr
Ahoj! :) Takže zaprvé bych se chtěla omluvit, že jsem sem už týden nic nepřidala. Ovšem, důvodem nebylo, že se mi nechtělo, nebo jsem neměla čas, spíš jsem neměla chuť, protože mi přišlo, že si nic skoro nikdo beztak nečte a nikdo sem nechodí (nebo popřípadě nekomentuje).

No, takže se chci zeptat (pokud tady teda ještě někdo je):
1) Měli byste zájem o to, číst mé povídky??
2) Měli byste zájem o tutoriály (mé výroby), ale jen fotografická a ne videa, protože je neumím stříhat :D
3) Které články nejradši čtete (facts about me, my favorite, things i want, recenze)

Prosím vás, odpovězte na tyhle otázky :) chci vědět, co máte nejradši a co by se vám líbilo a tak ;)