Červenec 2013

odjezd, opět...

26. července 2013 v 16:54 | Nikí
. | via Tumblr
Takže, v pondělí odjíždím na camp Kristýna (kousek od Liberce), kde budu až do neděle nebo do dalšího pondělí. Teď jsem tady vůbec nebyla, protože jsem konečně jela na koupák!! :D No, takže se omlouvám, že tady teď nic moc nebylo a nějakou chvíli nebude... :/ ale až přijedu, tak to určitě všechno doženu! ;* zatím!!
P.S.: Ještě jednou přeju svojí nejlepší kamarádce všechno nejlepší!! :*

Let me go - úvod

23. července 2013 v 12:43 | Nikí
Postavy: Catherine Smith, Blair Edwards, Lucas Smith, William Mikaelson, Ashley Moore, Destiny Holmes
Žánr: drama, romantický
Děj: Catherine se s Blair zná od malička. Jsou to nejlepší kamarádky, které nic nerozdělí. Co když se jim do života ale někdo přimotá?? Co když se jim přihodí něco, co je od sebe odtrhne a už to nikdy nebude jako dřív??
Motto: Přátelství je jako provázek, který když se přetrhne, jde ještě svázat, ale uzel vždy zůstane.

Pro lepší představu hlavních postav: Catherine vypadá jako Emma Watson a Blair jako Anne Hathaway (čehož si můžete všimnout na úvodním obrázku)

Photo of the Day - 23.7. 2013

23. července 2013 v 11:02 | Nikí |  fotka dne
Už hodně dlouho jsem na blog nedala fotku dne, vždycky mám v plánu fotky dne přidávat každý den, ale samozřejmě na to zapomínám, takže... :D No nic, pokusím se dávat fotky dne co nejčastěji :)

Co se týče dnešní fotky dne, vybrala jsem fotku mojí vlastní výroby (kopírovat pouze se zdrojem!!). Na tuhle fotku jsem fakt pyšná a navíc včera byl úplněk, takže se to skvěle hodí :D

Pěkná postava: co proto dělám já

22. července 2013 v 20:12 | Nikí
myslím si, že skoro každá dívka chce zhubnout, alespoň mi to tak připadá a tak mě napadlo, že napíšu článek o tom, co já pro hubnutí dělám :) není to nic extra speciálního a myslím, že to všichni znáte, ale i tak vám to třeba pomůže


1. Najít si někoho (třeba kamarádku), s kým budete cvičit. Nejlépe, když má o něco hezčí postavu než vy, protože to vás donutí ještě víc, ale není to nutné.
2. Co se týče jídla, tak já se moc neomezuju, protože to prostě nezvládám :D každopádně já zastávám názor, že musíte hlavně cvičit. Jídlo je taky určitě důležité, snažit se jíst méně mastné a tučné potraviny, jíst hodně zeleniny a pít vodu, to určitě všichni znáte, ale pokud chcete hubnout, tak bez cvičení to prostě nejde.
3. Cvičit, což je všem jasné a zmínila jsem to už v předchozím bodě.
4. Začít. Jo, to je samozřejmě nejdůležitější bod :D Já jsem začala s hubnutím nedávno a nejhorší je podle mého názoru začátek. Pokud vám nejde začít, jednou si zacvičíte a potom na to kašlete, tak se dívejte na různé fotky holek s naprosto dokonalou postavou nebo prostě na různé "citáty", co se tohoto týče. Mě osobně to pomohlo a strašně moc. Myslím, že to vyburcuje úplně každého :)

Víc už mě bohužel nenapadá, každopádně klikněte na celý článek, pokud chcete nějakou inspiraci... :)


Fotky: Německo

21. července 2013 v 17:25 | Nikí |  »Photos Others
Takže jsem zpět z Německa... :) Sice jsem ze začátku byla trošku sklamaná, že nejedeme do Londýna, ale místo toho do Německa, ale zase aspoň něco, že. :) Nakonec jsem si to užila. Byla jsem hodně u vody, která byla sice strašně studená, ale zase krásně čistá... :) Taky jsme se jeli projet na bruslích a hodně jsem jezdila na koloběžce. Jeden den jsme se jeli podívat do Berlína, kde jsme šli do zoo a nakupovat. :) Bylo to super, ale upřímně, jsem docela ráda, že jsem doma.

Co se týče fotek, no, moc jich v tomto článku neuvidíte. Fotek mám sice dost, ale než bych to sem všechno dala, zabralo by mi to celý den. :D No, každopádně zřejmě čekáte fotky z Německa, ale těch jsem vybrala zatím jen pět (někdy sem dám ještě víc fotek, pokud budete chtít). Taky jsem se ale rozhodla, že sem dám i pár jiných fotek, které jsem fotila, když jsem se nudila. Snad se vám fotky budou líbit :)

Někdy na začátku prázdnin jsem si dala se ségrou a s mamkou cupcakes

Tenhle jsem jedla já, krásnej co?

Miluju měsíc a nejvíc miluju měsíc za úplňku...


Strašně ráda fotím oblohu, hlavně když se stmívá

No, co k tomu dodat... :D Teď jsem si všimla, že v záběru je nějaká tyčka nebo něco, toho si nevšímejte :D Všimněte si hlavně toho sladkýho sloníka!

Malinká žirafkáá :D

Naprosto miluju medúzy!!!! :D

Tohle je teda focený přes sklo a ještě tak blbě svítilo sluníčko, takže to není úplně dokonalý, ale ten tulínek (lachtánek nebo co to je) byl strašně roztomilej, takže jsem tuhle fotku sem prostě musela dát!!! :)

Tak a poslední fotka v tomto článku je zámek, kde se natáčel film Tři oříšky pro Popelku :)

Doufám, že se vám fotky aspoň trošku líbili :))


Germany guys...

14. července 2013 v 21:39 | Nikí
Two Rays of Sunshine | via Tumblr
No, takže jak nadpis trošku napovídá, tak zítra jedu do Německa, přesněji k Lužickému jezeru, kousek od Drážďan. Wi-fi tam nebude, aspoň myslím, takže nebudu moct nic přidat... Takže mě affs omluvte, že k vám nebudu tento týden chodit. A že nebudu nic přidávat. Každopádně až přijedu, čekejte velké várky fotek. :)

Hiatus 15.7. - 21.7.


My new things #001

12. července 2013 v 21:29 | Nikí |  My New Things
takže jsem se rozhodla, že sem dám takový článek o tom, co jsem si tenhle týden koupila... :) těch věcí je docela dost, na to, že jsem to koupila asi během tří dnů :D no, bohužel nějaké fotky samostatných produktů se mi někam ztratily, tak u všech produktů nebude fotka, ale můžete to vidět na celkové fotce... :) Omlouvám se za kvalitu fotek, opět foceno mobilem... :D tentokrát se mi to nějak nepovedlo... :D na mobilu to vypadalo normálně, ale na počítači.. :/ Nemůžu dát ovšem v tomhle článku moc recenzi, protože půlku z těch produktů jsem nestihla použít, každopádně časem tu určitě recenze bude, až ty produkty vyzkouším pořádně :)
jujda, teď jsem zjistila, že je to nějaký miniaturní, pardon, snad to nevadí :D no, pokud vás zajímají jednotlivé produkty, klikněte na celý článek :)

X Box!!

10. července 2013 v 19:27 | Nikí
Agnes
Chci se omluvit, že jsem tady včera nebyla... Došel nám poštou včera X Box, tak jsem celý den hrála a byla jsem pak docela utahaná a nechtělo se mi nic přidávat... :D Máte někdo X Box?? :)

Mimochodem v pondělí jsem si nakoupila milion věcí, tak čekejte v blízké době článek... :)

Things I Want #002

8. července 2013 v 17:13 | Nikí |  Things I Want
druhý příspěvek do rubriky Things I Want... :) neboli, prostě přidám obrázky, co se mě v něčem týkají :) Našli jste se v něčem?? (v čem) :)

Photos: Others #001

7. července 2013 v 16:01 | Nikí |  Others
mám pro vás několik mých novějších fotek... :) ovšem foceno mobilem, takže prosím nekoukejte moc na tu kvalitu... na mobil si myslím, že to jde, ale vážně to není foťák :D
Moje oko... :D Strašně mě baví fotit oči. :D

nehtíky... :D nejsou úplně dokonalý, ale docela to jde :)

další nehtíky... :D (když mi konečně trošku narostly)

bubble tea <3

západ slunce <3


Toť vše... :) Líběj se vám ty fotky aspoň trošku?? :) (teda bez ohledu na kvalitu) Mám dávat dál fotky mé výroby nebo radši weheartit??