Červen 2013

Moje oblíbené blogerky #001

29. června 2013 v 17:13 | Nikí |  My Favorite
rychly_daytonight_tut_02
Takže... První článek do nové rubriky My Favorite, přesněji kategorie moje oblíbené blogerky... Tentokrát jsem vybírala z těch blogerek, které se věnují kosmetice. Znám takových holek hodně, teda ne přímo znám, ale sleduju prostě hodně webů, kam právě nějaké holky dávají videa o kosmetice, nebo nějaké články nebo co já vím.
No, takže... Vybrala jsem si Lou z vvebu getthelouk.com. Myslím, že toho o make-upu ví hrozně moc, má s tím vážně hodně zkušeností a její videa mám strašně ráda. Hodně jsem se toho od ní naučila a několik nových věcí jsem i zjistila. Moc dobře se mi na ty její videa kouká a když něco doporučí, tak rozhodně neváhám a třeba si to koupím, protože vím, že ona toho ví prostě hodně. Nevím, co dál k tomu říct. Na její stránku se koukám skoro každý den a rozhodně vám to můžu doporučit, protože si myslím, že stojí za to se tam kouknout! :)

ZMĚNY

29. června 2013 v 16:54 | Nikí
eyes
Rozhodla jsem se, že tady na tomto blogu udělám změny, hodně velký změny. Překopám rubriky, menu a taky se budu snažit přidávat co nejčastějí... A co tady vlastně teď zůstane za rubriky a co budu přidávat??

1) Fan fiction
Povídky prostě píšu pořád. Původně jsem je sem dávat nechtěla, ale jeden človíček mi řekl, ať je tu zveřejňuju, tak jsem si řekla, že to vlastně až tak blbej nápad není!

2) Kosmetika
Poslední dobou se hodně koukám na internetu na videa s líčením a tak podobně... Líčila jsem se vždycky docela ráda a bavilo mě to, ale poslední dobou ještě jak se koukám na ta videa, tak mě to baví čím dál víc. Baví mě "hrát si" s očními stíny, linkami a tak podobně. Takže sem budu dávat asi hodně své názory na různé značky, nějaké návody a tak podobně. :)

Jinak už vlastně nevím co říct, myslela jsem, že hodně rubrik zruším, ale asi je nechám, akorát prostě do nich třeba moc přidávat nebudu :)

hi guys...

16. června 2013 v 16:35 | Nikí |  Diary
(1) Immagini del profilo | via Facebook
Momentálně poslouchám písničky, brouzdám po netu a nudím se... A tak jsem přemýšlela. Sice sem nikdo nechodí (ZATIM), ale to mi ani nevadí, protože sem i tak můžu napsat, co mě trápí atd... :) Navíc, když budu přidávat články, tak sem třeba někdo chodit začne! :) Každopádně v blízké době očekávejte velké změny na tomto blogu!!! :)

(3) Tumblr
A mám jednu velkou novinku!! Dneska jsem slavila narozky a dostala jsem notebook! Už jsem to sice věděla dopředu, ale nebylo to stoprocentně jisté :) Jsem strašně nadšená, protože můj starý počítač už nefungoval :D Takže brzy čekejte velkou haldu fotek, MÝCH FOTEK (na starém počítači bylo docela složité přetáhnout fotky z foťáku) :D No, to je asi všechno, co bych řekla.... :D

je mi líto...

1. června 2013 v 12:35 | Nikí
Large
poslední dobou jsem měla hodně času na přemýšlení... přemýšlela jsem nad hodně věcmi, do nichž patřil i tenhle blog. Mám tenhle blog fakt strašně ráda, jenomže před rokem jsem tady skončila a tak to mělo zůstat. Už jsem myslím v nějakém předchozím článku psala, že když se já vrátím na svůj starý blog, tak to není dobrý nápad. Je to pravda, prostě musím jít dál a ne se vracet k blogům, se kterými jsem skončila.

Osobní blog chci mít pořád, ale už nechci být tady. Rozhodla jsem se pro změnu. Budu mít nový blog, taky osobní, ale s úplně jiným zaměřením než tady. Nevím, jestli sem dám vůbec adresu nebo ne, to se ještě rozhodnu.

Mějte se krásně,
Nikí