I Wanna Hold Your Hand (By: Jess) - Prolog

1. května 2012 v 20:45 | Nikí
přináším vám sem prolog povídky 'i wanna hold your hand', kterou napsala Jess.. je trošku kratší, ale snad nevadí, brzy bude další kapitola.. přeji příjemné čtení:)

Když se narodíte ve světě celebrit, nebo jak to jinak říct, váš život nebude vůbec jednoduchý. Hlavně, když se narodíte velmi známé celebritě. Už od té doby, co se narodíte, budete ve spoustu novinách. Všechno, co uděláte, od té doby bude ve všech novinách, po celém světě. Paparazzi vás budou pronásledovat úplně všude. Nebudete mít chvíli klidu. Nebudete moct chodit v ošoupaných teplákách. Nemůžete udělat nic, co by vám vaši rodiče zakázali, protože by se to k nim stejně nějak dostalo. Nepřejdete silnici bez toho, aby si vás někdo nefotografoval nebo nechtěl váš podpis. Máte svobodu, ale zároveň ji nemáte vůbec. Jste stále někým oblíčení. Ať už to jsou fotografové, fanoušci, bodyguardi, známí a nebo rodina. Snažila jsem to všechno zvládat s úsměvem, ale ne vždy se to povede..
Už když jsem byla malá, věděla jsem, že život nebudu mít vůbec lehký. Pokud si budu chtít najít kluka, budou to vědět všichni. Budu poté neustále pod dohledem. Nejhorší na tom je, že ten kluk pak bude v novinách a bůhví, kde ještě. Ne všem by to vadilo, ale najde se někdo, komu to vadí. Já už jsem zvyklá, ale ten kluk by nemusel.
V tomhle směru má pro mě největší pochopení moje máma. Její příběh je sice dost odlišný od toho mého, ale i přesto. Ona nevyrůstala ve slávě. Vyrůstala jako každé "normální" dítě. Musela si na slávu zvykat později.. Kdežto já jsem ve slávě vyrůstala. Každopádně ví, jaké je to pro mě. Chodit venku, i když já sama vlastně slavná nejsem. Ano, možná si řeknete, že jsme slavné, i přesto, že jsme pro to ani nehnuly prstem. Jenomže tak to není. Já si slavná nepřipadám. Neudělala jsem vlastně nic a jsem ve všech novinách a v televizích. Nepříjde mi to fér. Samozřejmě.. život není fér. Ale vůči těm lidem, kteří chtějí být slavní, ale nikdy se jim to nepodaří. Já slavná třeba být nechci, ale jsem.. Tak už to hold bývá.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama