Květen 2012

"Týdenní doporučovanda" #002

30. května 2012 v 20:42 | Nikí |  DOPORUČOVANDA
People_couple_happy_hat_joy_love-a629a1be7f6fa991bcbfd15925974262_h_large
tak jo,... opět jsem se rozhodla vám sem přidat nějaké to doporučení :):) přemýšlela jsem, protože... jasně, mám ráda hodně věcí.. :D:D ale tak.. asi vám tady nebudu doporučovat třeba focení nebo tak něco, že? :D navíc.. filmy sleduju skoro všechny a hudbu poslouchám tak nějak taky všechnu :D :D ale zapřemýšlela jsem a... napadlo mě tohle:
RACHEL McADAMS
Ano, Rachel... je to herečka, tudíž nedoporučuji její hudbu, ale spíš filmy.. ;):D neviděla jsem jich zrovna extra moc, ale nejnovější je "The Vow" aneb v češtině "Navždy spolu"...♥ ten film jsem viděla a je naprosto dokonalý :):) každému se samozřejmě líbí něco jiného, že:):) ale mě se ten film rozhodně líbí:):) pokud nemáte, co zkouknout, tak rozhodně se mrkněte na the vow:) nějak nevím, jaký jiný film s ní bych vám doporučila:D abych se přiznala, moc jsem jich neviděla ;) možná ještě Sherlock Holmes, to jsem taky viděla.. je to celkem fajn film, ale ona tam nehraje úplně hlavní roli :):) no každopádně.. když uslyšíte o nějakém filmu s ní - rozhodně se mrkněte :):) je to fakt super herečka:)

Miluji tě, nezapomeň - NOVÉ INFORMACE

29. května 2012 v 20:55 | Nikí
Tumblr_lii5atao9i1qapij1o1_500_large
ahojky.. takže, no... možná jste někdo z vás četli povídku "MILUJI TĚ, NEZAPOMEŇ"... no, tady jsou informace pro ty, co to četli:):)
»název "m.t.n." bude změněn na "(ne)opětovaná láska" (jen abyste věděli, že to není nějaká nová povídka, až uvidíte ten název)
»budu dělat pokračování k této povídce:):) není ještě dopsaná, ale dostala jsem nápad:):) jméno té povídky ještě nevím, ale to se dozvíte včas:):)

Quotes....#002

28. května 2012 v 21:26 | Nikí |  --Quotes
takže tady sem jdu dát oblíbený citát:):) no, myslím, že tohle je naprosto úžasný citát :D:D ale zase.. třeba vám se líbit nebude, to nevím:):) Přítel není ten, kdo tě polituje, přítel je ten, kdo ti pomůže. (neznámý autor) Proč se mi to líbí?? No řekněme, že.. je to naprostá pravda:):) když budu mít řekněme nějaký problém, tak mi nepomůže, když někdo řekne "mě to mrzí" apod.. pomůže mi to, když mi ten přítel pomůže s tím problémem, no ne? :):)
Tumblrllgugixyly1qhwsnk_large

back...:)

28. května 2012 v 21:06 | Nikí

ahojky:):) tady nikí, konečně:):) no... už nemám zaracha.. juchůů!♥♥ neptejte se mě proč, protože to ani já sama nějak nevím :D:D nehodlám to řešit.. jsem prostě šťastná :D ne, neměla jsem absťák:P spíš bych to řekla tak, že mi chyběl blog, ale hlavně kamarádi a psaní♥ no, to je jedno...:):) takže bych se chtěla omluvit affs, že jsem k vám nechodila... a taky, že jsem nechodila sem.. ovšem díky moc lens za to, že sem zaskočila♥♥ :))* teď už by se mělo vrátit vše do starých kolejí:):)

mimochodem.. jak někdo z vás už ví, tak jsem byla minulý týden v Paříži:):) je to naprosto úžasné město, aspoň pro mě♥♥ je to můj sen..♥ eiffelovka.. ta je naprosto božíí♥ osvícená je nejlepší♥ ale i neosvícená♥ jo a věděli jste, že sochu Svobody zkopírovali od Francouzů? :D já to nevěděla :D ale teď už vím :D oni jí teda v Paříži mají hrozně mini a nikdo o ní neví, ale je to tak :D :D no... rozhodně chci do Paříže ještě♥ protože to město za to stojí♥ ukážu vám fotky, brzo :):) ale... musím je taky zkopírovat do pc z foťáku.. :D napočítala jsem 183 fotek jenom s eiffelovkou :D dobrý ne? tak já už nebudu kecat a jdu něco přidat:):)
Z221191549_large

There is nobody else - 5. kapitola

27. května 2012 v 18:19 | Lens
Tadá, jelikož Nikí strašně potěšil komentář od Nicole, rozhodla jsem se přidat novou kapitolu :) Budeme rádi za každý komentář :) BTW: HIATUS PLATÍ STÁLE.

There is nobody else - 4. kapitola

23. května 2012 v 17:49 | Lens
Takže Nikí mi povolila dát vám sem nové kapitoly :) Važte si toho! :D Hledala jsem to docela dlouho, jelikož ona už má tuhle ffku dopsanou, a těch dní předtím bylo vážně dost :D Myslím, že se ještě máte ohledně tohoto příběhu na co těšit! :) A šup komentáře, jinak už nic nepřidám a budete čekat dloouho :D BTW: HIATUS JE STÁLE. Nikí je v Paříži (závist♥ ikdyž Londýn je přednější, pro mě :)) a pořád mi píše že se tam má skvěle :) Dneska byla v Louvru a viděla Monu Lisu :) BTW2: Kdybyjste chtěli, mohla bych najít i další kapitolu k - Miluji tě, nezapomeň. :)
EDIT - 24.5 - Nic nebude, vzhledem k obsáhlosti vašich komentářu se Nikí ani nedivím, když mi říká, že je to na nic..:/

HIATUS - 19.5 - 30.6?

19. května 2012 v 16:19 | Lens
Mám tu pro vás špatnou zprávu. Nikí má zaracha na PC a i na mobil, do konce školního roku, tudíž do konce června. Což znamená:

ŽÁDNÉ NOVÉ DÍLY POVÍDEK A FFEK (ikdyž bych se s ní mohla domluvit, jelikož mi už pár dalších dílů přeposlala...vlastně všechny co má napsané, jelikož ona je moje zlatíčko :))♥)
OMLUVTE JÍ Z KONTROL AFFS A PODOBNĚ.
BTW: Nikí stejně jede příští týden do Paříže, na celý týden, takže byjste jí tu stejně neměli.

Je možné, že sem dorazí i dřív, ale nepočítejte s tím..:( ohledně vašich dotazů, na ty se ptejte mě a pokud budu moci, zodpovím vám je. Kvůli všemu, co byste pořebovali mě naleznete na H-E-S.blog.cz :)

blablabla...

16. května 2012 v 18:40 | Nikí
Camera-fashion-girl-nails-photography-favim.com-426750_large
ahojky... :D potřebuju se vás na něco zeptat... přemýšlela jsem nad tím, že (asi) skoro nikdo nečte moje povídky.. no, ale jak to mám vědět, že? nikdo to nekomentuje :D tak se vás chci zeptat na pár otázek.. potěšilo by mě, kdybyste odpověděli:):):)
1. Čte někdo z vás moje povídky (alespoň jednu) ???
2. Pokud ano, líbí se vám to ???
3. Má vůbec cenu přidávat povídky ???
4. Jak se vám líbí (celkově) tady na blogu ???
5. Co byste tady změnili ???
________________________________________________________

Možná vás štve odpovídat na tyto otázky, ale je to nezbytné.. budu vážně ráda za upřímné odpovědi :):) předem děkuji♥

EDIT (21:08): vážně by mě váš názor zajímal, prosím komentujte..

pár reklam.. alias: pardon! :D

13. května 2012 v 21:02 | Nikí
ahojky... tak sem jdu dávat kecy..:D už budu brzo muset jít.. a víkend končí :D :// ale tenhle školní týden bude v pohodě.. písemky by být neměly, maximálně jedna za celý týden:):) no.. ale o tom mluvit nechci :D já a moje kámoška Jess máme blog o Cheryl Cole:):) pořád sem budu chodit, nebojte♥ stejně často:):) tak jsem vás chtěla poprosit, jestli byste mrkli sem. A potom ještě jsem si založila fb stránku, tak jestli byste dali jeden *like* :):) prosím!! zde.
Děkuju moc:* tak pááá, dobrou noc (trochu předem pro někoho:D) a ať to ve škole přežijete;):D
Tumblr_m3s4acs2ln1qfpt4ro1_500_large

1000 visitors♥

13. května 2012 v 13:49 | Nikí
Tumblr_m3bmqotk0e1rs3137o1_500_large
proboha, páni!!! ááááááw♥♥♥ to je tak úžasný!!! dobrý, už dejchám, jsem v pohodě:D:D návštěvnost dovršila celkově už 1000 návštěvníků!! :):) a to tenhle blog mám teprve měsíc a 13 dní:):) myslím si, že je to super♥♥ vážně moc děkuju, vážím si toho!!:):) když si představíte, kolik je 1000 lidí... páni!! to je prostě něco!!:D takže znovu opět děkuju :* jste úžasný!!♥